• koszt transportu - Paczki wysyłamy za pośrednictwem kuriera Inpost lub DPD. Koszt przesyłki i pakowania wynosi minimum 19 zł netto. zł netto
 • w przypadku przesyłki za pobraniem obowiązuje dopłata w zależności od wartości zamówienia - 4zł za każdy rozpoczęty tysiąc zł netto

Producenci

NOVITUS MINI POS E (Z SZUFLADĄ)

NOVITUS MINI POS E (Z SZUFLADĄ)

NOVITUS Kasy fiskalne

Mini POS E to zupełna nowość na rynku urządzeń fiskalnych. Funkcjonalność nowoczesnej drukarki fiskalnej połączona z komputerem przenośnym PDA zamknięta w zwartej obudowie standardowej kasy fiskalnej. Urządzenie to wypełnia lukę pomiędzy standardowymi – nawet najbardziej zaawansowanymi technologicznie i programowo – kasami systemowymi a kasami PC POS z zewnętrzną drukarką fiskalną. Kasa zawiera w sobie moduł drukarki fiskalnej, moduł komputera klasy palmtop (PDA), kolorowy monitor LCD 5.7” i system operacyjny Windows CE.Net 5.0. Urządzenie wyposażone jest w standardową podstawową aplikację sprzedaży, umożliwia komunikację sieciową, szeregową i modemową, interfejsy: USB Host i RS232 także z zasilaniem

Kasa  MINI POS realizuje zapis kopii wydruków na Elektronicznym Nośniku Danych (w postaci karty SD) zgodnie z wymogami Rozporządzenia Ministra Finansów z 28 listopada 2008 w sprawie warunków technicznych którym muszą odpowiadać kasy rejestrujące.

Mimo, że z wyglądu jest bardzo podobna do zwykłych kas systemowych, to funkcjonalnością i możliwościami przewyższa wszystkie dostępne obecnie standardowe kasy systemowe. Pojemności baz danych tej kasy ograniczone są tylko poprzez zamontowaną pamięć FLASH, która może być rozszerzona poprzez montaż popularnych kart pamięci typu SD.
Aplikacje sprzedaży instalowane w tej kasie nie podlegają homologacji Ministerstwa Finansów i mogą być tym samym swobodnie rozwijane i szybciej dostępne na rynku niż to jest w przypadku standardowych kas fiskalnych. Kasy MINI POS E podłączone do Internetu mają możliwość automatycznej aktualizacji oprogramowania aplikacyjnego modułu komputerowego.
Akumulator kasy zapewnia także pracę modułu komputerowego w przypadku braku zasilania sieciowego, więc kasa nie wymaga dodatkowego zasilacza UPS. 

Dzięki zastosowaniu mechanizmu drukującego o szerokości 57 mm kasa Mini POS pozwala na drukowanie faktur VAT bezpośrednio na swoim mechanizmie drukującym.

Kasa Mini POS umożliwia ustalenie waluty głównej, w jakiej prowadzona jest sprzedaż, możliwość jej zmiany z wyprzedzeniem na inną (zmiana waluty) oraz informacyjnego drukowania przeliczenia wartości paragonu z waluty głównej na dowolną walutę pod paragonem fiskalnym wraz z przelicznikiem i wydaną resztą.

Czytnik karty SD, na której rejestrowana jest elektroniczna kopia wydruków znajduje się pod pokrywą mechanizmu drukującego a sama karta jest dostępna dla użytkownika. Na karcie tej w chwili wykonywania raportu dobowego (po wcześniejszej weryfikacji poprawności zapisanych na niej uprzednio danych) zapisywane są otwartym tekstem dane wydrukowanych paragonów. Dane te mogą zostać w całości lub wybiórczo wydrukowane na życzenie obsługi na mechanizmie drukującym kasy fiskalnej, lub być przeglądane i obrabiane w standardowym komputerze PC. Każdy zapis na karcie SD opatrzony jest elektronicznym podpisem, który zapisywany jest również każdorazowo do pamięci fiskalnej i podlega weryfikacji podczas kolejnych zapisów. Czytnik kart SD jest zasłonięty specjalną nakładką, którą za pomocą wkrętu można przytwierdzić do obudowy drukarki. Gniazdo śrubki pozwala na założenie własnej plomby (np. z modeliny) – zabezpieczenie przed kradzieżą, lub nieautoryzowanym wyjęciem przez kasjera.

 

Cechy wyróżniające kasę Mini POS E:

 

 • - Kopia wydruków rejestrowana na karcie SD
 • - Praktycznie dowolne rozmiary baz danych ograniczone tylko rozmiarem pamięci która może być rozszerzona przy użyciu kart SD
 • - Łatwe zarządzanie bazą towarową, takie jak w systemach z drukarką fiskalną czyli brak wydruków zmian bazy towarowej takich jak programowanie, usuwanie, zmiany nazwy towaru.
 • - Pełna trwała historia wystawionych paragonów i operacji kasjera. Możliwość generowania raportów statystycznych za wybrany okres czasu. Możliwość robienia kopii zapasowej bazy danych na pamięciach USB Pendrive
 • - Wygodna praca na kolorowym wyświetlaczu LCD TFT w graficznym interfejsie użytkownika z wbudowanym systemem pomocy.
 • - Kasa w pełni on-line – żadne operacje na kasie i w paragonie nie blokują transmisji, zmian w bazie towarowej czy też przesyłania raportów.
 • - Pełna obsługa protokołów sieciowych przez kartę sieciową lub modemy, funkcjonalność FTPManager – zdalne programowanie i raporty przy użyciu serwera FTP, przeglądarka Microsoft Pocket Internet Explorer i program do obsługi poczty elektronicznej
 • - Kompatybilność protokołu komunikacji z PC z kasami PS3000.
 • - Aplikacja sprzedaży jest stale rozwijana o nowe funkcje i może być aktualizowana zdalnie lub przy użyciu pamięci USB Pendrive.

 

Podstawowa konfiguracja: kasy

 

 • - Moduł drukarki fiskalnej z szybkim mechanizmem drukującym wysokiej klasy typu CITIZEN LT286. Baza towarów drukarki fiskalnej (do kontroli stawek podatku) ma pojemność 150 000 towarów.
 • - Moduł komputerowy klasy palmtop (PDA) z procesorem klasy Intel Strong ARM i zegarem 312MHz
 • - Pamięć modułu komputerowego podstawowa: 64MB RAM, 128MB FLASH na system, aplikacje i dane.
 • - Pamięć modułu komputerowego dodatkowa: karta pamięci FLASH typu SD na aplikacje i dane, montowana wewnątrz kasy  (w zależności od opcji kasy i wymagań klienta) przez producenta przed sprzedażą lub serwis po sprzedaży.
 • - Interfejsy:
  • * karta sieciowa Ethernet 10/100Mbit
  • * 2x USB Host. Możliwe podłączenia np. myszy (nie jest konieczna do obsługi kasy), pamięci FLASH typu pendrive, stacji dyskietek, czytnika/nagrywarki CD-DVD, drukarek zewnętrznych z portem USB i obsługą języka PCL 4 lub nowszego.
  • * 4x RS232 z opcjonalnym zasilaniem. Dwa z tych portów współdzielą jedno gniazdo typu RJ-45 k do użycia ich obu na raz konieczny jest specjalny rozdzielacz i porty te są dedykowane głównie do obsługi wagi i skanera.
  • * Audio – wspólne wyjście słuchawkowe/liniowe stereo i wejście mikrofonowe w postaci jednego wspólnego gniazda typu jack 2.5mm.
  • * Czytnik pamięci iButton – pamięci te w postaci pastylek zastępują w tej kasie kluczyki a czytnik standardową stacyjkę. Używanie tych pamięci jest wygodniejsze niż kluczyków i umożliwia dokładanie nowych pamięci-kluczyków w miarę potrzeb klienta. Do zalogowania do kasy wystarczy przyłożenie pamięci do czytnika – nie trzeba podawać identyfikatora ani hasła.
  • * Sterowanie szufladą na pieniądze
 • - Monitor: LCD TFT 5,7” 320x240, kolorowy, podświetlany o wysokiej jasności i kontraście (na specjalne zamówienie możliwa opcja ekranu dotykowego).
 • - Klawiatura: QWERTY i kasowa 30 + 39 klawiszy. Klawiatura jest starannie zaprojektowana i umożliwia wygodne sterowanie kasą i systemem operacyjnym bez użycia myszy.
 • - Wyświetlacz klienta: alfanumeryczny LCD 2x16 znaków podświetlany.
 • - Możliwa wersja z szufladą na pieniądze.
 • - System Operacyjny: Windows® CE.Net 5.0 – zawiera Pocket Internet Explorer i MS SQL Server CE (wersja kompaktowa serwera bazy danych)
 • - Standardowa aplikacja sprzedaży MINIPOS-Sprzedaż obejmująca m.in. pełną funkcjonalność kasy systemowej. Pojemności baz danych tej kasy ograniczone są tylko poprzez zamontowaną pamięć FLASH, rozszerzalną przy użyciu karty SD.

 

Podana cena obejmuje kasę fiskalną łacznie z szufladą, w tym 90,00 zł licencja programu "MiniPOS Sprzedaż".

DANE TECHNICZNE

LICZBA PROGRAMOWANYCH TOWARÓW 150 000
TYP KASY FISKALNEJ Z kopią elektroniczną
NAZWA Novitus Mini POS E
PRZEZNACZENIE Kioski, małe i duże placówki handlowe, supermarkety, hipermarkety
MECHANIZM DRUKUJĄCY Drukarka termiczna CITIZEN LT286
SZEROKOŚĆ PAPIERU 57 mm
LICZBA OBSŁUGUJĄCYCH Dowolna, zależna od aplikacji na PDA
LICZBA ZNAKÓW W NAZWIE TOWARU 40
GRUPY TOWAROWE Dowolna liczba, zależna od aplikacji na PDA
RABATY / NARZUTY Procentowe i kwotowe, na pozycje i cały paragon
OPAKOWANIA ZWROTNE Dowolna liczba, zależna od aplikacji na PDA
BUFOR POZYCJI Dowolna pojemność, zależna od aplikacji na PDA
WYŚWIETLACZ OBSŁUGI Monitor LCD TFT 5,7” 320x240, kolorowy, podświetlany o wysokiej jasności i kontraście
LICZBA KLAWISZY SZYBKIEJ OBSŁUGI 4 x 27
WYŚWIETLACZ KLIENTA Alfanumeryczny, podświetlany LCD 2 x 16 znaków, niebieski
INTERFEJSY Ethernet 10/100MBit, 2xUSB Host, 4xRS232, iButton, Audio
URZĄDZENIA WSPÓŁPRACUJĄCE Komputer, mysz komputerowa (lub inne urządzenie wskazujące), pamięci FLASH typu pendrive, stacje dyskietek, czytniki / nagrywarki CD-DVD, drukarki zewnętrzne z portem USB i obsługą języka PCL 4 lub nowszego, skaner, waga, modem, EFT, pinpad i inne
KLAWIATURA alfanumeryczna
LICZBA KLAWISZY 30 + 30
STAWKI PODATKOWE 7
NOŚNIK KOPII ELEKTRONICZNEJ Karta SD
GABARYTY 330 x 320 x 215 mm
ZASILANIE ZEWNĘTRZNE 230V / 28V 1,5A
ZASILANIE WEWNĘTRZNE 2 x 1,2Ah
WAGA 4 kg

Kliknij na gwiazdce, aby ocenić

******

Średnia 4,33 na 6 (z 3 ocen)

Twój koszyk jest pusty.
Tel. (42) 664-06-00
GSM: (600) 410-420

29 marca 2024

Życzenia

Z okazji zbliżających się Świąt Wielkanocnych ...

16 lutego 2024

DOTACJE DLA BRANŻY HORECA (KPO)

W Krajowym Planie Odbudowy i Zwiększania Odporności (KPO) zaplanowano wsparcie dla branż szczególnie dotkniętych skutkami covid-19. Chodzi tutaj o hotele, restauracje, catering, obiekty turystyczne i kulturalne, na które przewidziano budżet w kwocie 1,2 mld pln. 

News_archive_button

Dodaj produkty, aby porównać parametry

Akceptujemy karty płatnicze