• koszt transportu - Paczki wysyłamy za pośrednictwem kuriera UPS. Koszt przesyłki wynosi minimum 25 zł zł netto
  • w przypadku przesyłki za pobraniem obowiązuje dopłata w zależności od wartości zamówienia - 4zł za każdy rozpoczęty tysiąc zł netto

Producenci

Polityka prywatności

Zasady podstawowe
Serwis internetowy Elpro.com.pl jest serwisem on-line, którego funkcja sprowadza się do sprzedaży drogą internetową urządzeń dla handlu i usług, komputerowych systemów sprzedaży, systemów audiowizualnych oraz systemów monitoringu CCTV. Nasza firma kładzie ogromny nacisk na kwestie związane z ochroną prywatności naszych klientów. Logisoft, jako administrator danych, stoi na straży ich szczególnej ochrony przed dostępem osób nieupoważnionych. Dokładamy wszelkich starań, aby Klient dokonujący u nas zakupów miał gwarancje bezpieczeństwa dotyczące zarówno jakości towarów, zasad przechowywania powierzonych nam danych osobowych, jak i jakości obsługi serwisowej podczas trwania gwarancji. Sprzedajemy tylko produkty wysokiej jakości renomowanych producentów. Każdy produkt pochodzi z legalnej polskiej dystrybucji, jest fabrycznie nowy i posiada oryginalne opakowanie. Dokładamy wielu starań o wysoką jakość opisów produktowych i udzielamy dokładnych informacji technicznych przekazanych nam przez producentów.

Dane techniczne
Pobierane dane (typu adres IP i nazwa hosta) są wykorzystywane do administracji naszym serwerem oraz pozyskiwania statystycznych informacji, pozwalających nam ocenić intensyfikację korzystania z naszego serwisu.

Dane osobowe
Podczas rejestracji wymagane jest podanie następujących danych: imię, nazwisko, adres e-mail i hasło (podane przez użytkownika o długości 6-20 znaków). Pozwala to naszym klientom na wydanie opinii, recenzji oraz oceny produktów. W przypadku składania zamówienia niezbędne jest również zamieszczenie danych kontaktowych: telefon, adres zamieszkania oraz nazwa województwa. Natomiast do wystawienia faktury na firmę wymagane jest podanie: numeru NIP, nazwy i adresu firmy. Istnieje również możliwość wysyłki na adres inny od adresu zamieszkania. Wraz z rejestracją Użytkownik wyraża zgodę na przetwarzanie przekazanych przez siebie danych osobowych przez firmę Logisoft, zgodnie z niniejszą Polityką Ochrony Prywatności oraz ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 r. (Dz. U. Nr 133, poz. 883 z późn. zm.) oraz ustawą z dnia 18 lipca 2002 r. o Świadczeniu Usług Drogą Elektroniczną (Dz. U. Nr 144 poz. 1204 z późn. zm.).

Przechowywanie i ochrona danych
Dane osobowe użytkowników są przechowywane w zabezpieczonej i odpowiednio do tego przystosowanej bazie danych spełniającej wymogi bezpieczeństwa i zalecenia Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych oraz wymogi przewidziane w ustawie o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 r. (Dz. U. Nr 133, poz. 883 z późn. zm.).Oznacza to że, dane te są widoczne jedynie dla właścicieli (administratorów) sklepu. W żaden sposób nie są one dostępne dla osób trzecich, odwiedzających nasz serwis.

Prawo do modyfikacji i usunięcia danych osobowych
Użytkownik w każdej chwili ma prawo wglądu w swoje dane oraz dysponuje możliwością ich aktualizacji oraz usunięcia.

Bezpieczne transakcje on-line
Sklep ELPRO udostępnia swoim Klientom możliwość zapłaty poprzez elektroniczne formy płatności, które są obsługiwane przez system firmy eCard. (http://www.ecard.pl/). Wszystkie transakcje pieniężne są dokonywane po uprzedniej autoryzacji na serwerze określonego operatora. Systemy płatności używają bezpiecznego połączenia (SSL) pomiędzy hostem Klienta a serwerem, natomiast nad prawidłowym przebiegiem realizacji transakcji, czuwa wyspecjalizowana sekcja bezpieczeństwa. Szybkie przelewy są realizowane bezpośrednio z poziomu sklepu ELPRO, dzięki czemu pieniądze wpływają na nasze konto błyskawicznie, a Państwo płacą jedynie za koszty przesyłki.

Bezpieczeństwo przesyłki
Gwarantujemy bezpieczeństwo dostawy zamówionych produktów. Towary są pieczołowicie i solidnie pakowane. Wewnątrz pudełka umieszczamy fakturę za zakupione produkty. Następnie solidnie zapieczętowana i oznaczona numerem zamówienia paczka, wysyłana jest do Państwa. Współpracujemy z Pocztą Polską oraz firmą wysyłkową UPS, która gwarantuje bezpieczną dostawę bezpośrednio do Twojej pracy lub domu. Pamiętaj, że kupując u nas masz gwarancję tego, że kupujesz produkty w pełni oryginalne!

Informacje o zamówieniu i przesyłce
Po złożeniu zamówienia w każdym przypadku wysyłany jest mail do Klienta. W mailu, który jest wysyłany do Państwa za każdym razem podczas składania zamówienia, znajdują się wszelkie informacje o złożonym zamówieniu oraz link "Status Zamówienia", dzięki któremu mogą Państwo sprawdzić swoje zamówienie oraz aktualny etap jego realizacji. O fakcie wysłania paczki z zamówionymi produktami również informujemy Państwa przy pomocy stosownej wiadomości e-mail. Gwarantujemy przesyłanie wiadomości jedynie na życzenie Klienta oraz nie wysyłamy wiadomości zawierających elementy spamu.

Twój koszyk jest pusty.
Tel. (42) 664-06-00
GSM: (600) 410-420

23 sierpnia 2019

NIP nabywcy na paragonie od 01.01.2020 r.

Od 1 stycznia 2020 r. wystawienie faktury do paragonu będzie możliwe wyłącznie wtedy, gdy na paragonie zostanie umieszczony NIP nabywcy. 

26 lipca 2019

UWAGA!

Zmiana stawek VAT na KAŻDYM urządzeniu fiskalnym do 31 lipca 2019 r.

News_archive_button

Dodaj produkty, aby porównać parametry

Jeśli są Państwo zainteresowani nowościami w naszej ofercie, prosimy wypełnić kwstionariusz subskrybcji:
Akceptujemy karty płatnicze