• koszt transportu - Paczki wysyłamy za pośrednictwem kuriera Inpost lub DPD. Koszt przesyłki i pakowania wynosi minimum 19 zł netto. zł netto
  • w przypadku przesyłki za pobraniem obowiązuje dopłata w zależności od wartości zamówienia - 4zł za każdy rozpoczęty tysiąc zł netto

Producenci

Polityka prywatności

Zasady podstawowe
Serwis internetowy Elpro.com.pl jest serwisem on-line, którego funkcja sprowadza się do sprzedaży drogą internetową urządzeń dla handlu i usług, komputerowych systemów sprzedaży, systemów audiowizualnych oraz systemów monitoringu CCTV. Nasza firma kładzie ogromny nacisk na kwestie związane z ochroną prywatności naszych klientów. Logisoft, jako administrator danych, stoi na straży ich szczególnej ochrony przed dostępem osób nieupoważnionych. Dokładamy wszelkich starań, aby Klient dokonujący u nas zakupów miał gwarancje bezpieczeństwa dotyczące zarówno jakości towarów, zasad przechowywania powierzonych nam danych osobowych, jak i jakości obsługi serwisowej podczas trwania gwarancji. Sprzedajemy tylko produkty wysokiej jakości renomowanych producentów. Każdy produkt pochodzi z legalnej polskiej dystrybucji, jest fabrycznie nowy i posiada oryginalne opakowanie. Dokładamy wielu starań o wysoką jakość opisów produktowych i udzielamy dokładnych informacji technicznych przekazanych nam przez producentów.

Dane techniczne
Pobierane dane (typu adres IP i nazwa hosta) są wykorzystywane do administracji naszym serwerem oraz pozyskiwania statystycznych informacji, pozwalających nam ocenić intensyfikację korzystania z naszego serwisu.

Dane osobowe
Podczas rejestracji wymagane jest podanie następujących danych: imię, nazwisko, adres e-mail i hasło (podane przez użytkownika o długości 6-20 znaków). Pozwala to naszym klientom na wydanie opinii, recenzji oraz oceny produktów. W przypadku składania zamówienia niezbędne jest również zamieszczenie danych kontaktowych: telefon, adres zamieszkania oraz nazwa województwa. Natomiast do wystawienia faktury na firmę wymagane jest podanie: numeru NIP, nazwy i adresu firmy. Istnieje również możliwość wysyłki na adres inny od adresu zamieszkania. Wraz z rejestracją Użytkownik wyraża zgodę na przetwarzanie przekazanych przez siebie danych osobowych przez firmę Logisoft, zgodnie z niniejszą Polityką Ochrony Prywatności oraz ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 r. (Dz. U. Nr 133, poz. 883 z późn. zm.) oraz ustawą z dnia 18 lipca 2002 r. o Świadczeniu Usług Drogą Elektroniczną (Dz. U. Nr 144 poz. 1204 z późn. zm.).

Przechowywanie i ochrona danych
Dane osobowe użytkowników są przechowywane w zabezpieczonej i odpowiednio do tego przystosowanej bazie danych spełniającej wymogi bezpieczeństwa i zalecenia Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych oraz wymogi przewidziane w ustawie o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 r. (Dz. U. Nr 133, poz. 883 z późn. zm.).Oznacza to że, dane te są widoczne jedynie dla właścicieli (administratorów) sklepu. W żaden sposób nie są one dostępne dla osób trzecich, odwiedzających nasz serwis.

Prawo do modyfikacji i usunięcia danych osobowych
Użytkownik w każdej chwili ma prawo wglądu w swoje dane oraz dysponuje możliwością ich aktualizacji oraz usunięcia.

Bezpieczne transakcje on-line
Sklep ELPRO udostępnia swoim Klientom możliwość zapłaty poprzez elektroniczne formy płatności, które są obsługiwane przez system firmy eCard. (http://www.ecard.pl/). Wszystkie transakcje pieniężne są dokonywane po uprzedniej autoryzacji na serwerze określonego operatora. Systemy płatności używają bezpiecznego połączenia (SSL) pomiędzy hostem Klienta a serwerem, natomiast nad prawidłowym przebiegiem realizacji transakcji, czuwa wyspecjalizowana sekcja bezpieczeństwa. Szybkie przelewy są realizowane bezpośrednio z poziomu sklepu ELPRO, dzięki czemu pieniądze wpływają na nasze konto błyskawicznie, a Państwo płacą jedynie za koszty przesyłki.

Bezpieczeństwo przesyłki
Gwarantujemy bezpieczeństwo dostawy zamówionych produktów. Towary są pieczołowicie i solidnie pakowane. Wewnątrz pudełka umieszczamy fakturę za zakupione produkty. Następnie solidnie zapieczętowana i oznaczona numerem zamówienia paczka, wysyłana jest do Państwa. Współpracujemy z firmą wysyłkową DPD oraz Inpost, która gwarantuje bezpieczną dostawę bezpośrednio do Twojej pracy lub domu. Pamiętaj, że kupując u nas masz gwarancję tego, że kupujesz produkty w pełni oryginalne!

Informacje o zamówieniu i przesyłce
Po złożeniu zamówienia w każdym przypadku wysyłany jest mail do Klienta. W mailu, który jest wysyłany do Państwa za każdym razem podczas składania zamówienia, znajdują się wszelkie informacje o złożonym zamówieniu oraz link "Status Zamówienia", dzięki któremu mogą Państwo sprawdzić swoje zamówienie oraz aktualny etap jego realizacji. O fakcie wysłania paczki z zamówionymi produktami również informujemy Państwa przy pomocy stosownej wiadomości e-mail. Gwarantujemy przesyłanie wiadomości jedynie na życzenie Klienta oraz nie wysyłamy wiadomości zawierających elementy spamu.

Twój koszyk jest pusty.
Tel. (42) 664-06-00
GSM: (600) 410-420

29 marca 2024

Życzenia

Z okazji zbliżających się Świąt Wielkanocnych ...

16 lutego 2024

DOTACJE DLA BRANŻY HORECA (KPO)

W Krajowym Planie Odbudowy i Zwiększania Odporności (KPO) zaplanowano wsparcie dla branż szczególnie dotkniętych skutkami covid-19. Chodzi tutaj o hotele, restauracje, catering, obiekty turystyczne i kulturalne, na które przewidziano budżet w kwocie 1,2 mld pln. 

News_archive_button

Dodaj produkty, aby porównać parametry

Akceptujemy karty płatnicze