• koszt transportu - Paczki wysyłamy za pośrednictwem kuriera UPS. Koszt przesyłki wynosi minimum 25 zł zł netto
  • w przypadku przesyłki za pobraniem obowiązuje dopłata w zależności od wartości zamówienia - 4zł za każdy rozpoczęty tysiąc zł netto

Producenci

30 marca 2020 | Zmienione zasady funkcjonowania ELPRO w związku z zagrożeniem koronawirusem

Skrócone zostały godziny otwarcia ELPRO, obecnie pracujemy:

pn-pt 8:00-14:00.

W siedzibie ELPRO w godzinach pracy dostępny jest dyżurny personel, a sposób obsługi został dostosowany dla maksymalnego zapewnienia bezpieczeństwa.

W obecnym okresie prosimy o kontakt głównie pod następujące telefony:

600410420 - sprzedaż i serwis kas fiskalnych

724607077 - sprzedaż i serwis systemów komputerowych dla gastronomii, hoteli i sklepów oraz systemów monitoringu wizyjnego

 

Szanowni Państwo,

W związku z dynamicznie rozwijającą się sytuacją związaną z pandemią koronawirusa COVID-19, zmieniamy tryb pracy.

Mimo nałożonych ograniczeń w funkcjonowaniu wielu firm jesteśmy cały czas do Państwa dyspozycji, nie zostawiamy w potrzebie naszych Klientów.

Aby jednak zapewnić maksymalne bezpieczeństwo naszych Klientów oraz naszego personelu w obecnym czasie preferujemy kontakt telefoniczny, podczas którego ustalone będą konieczne do podjęcia działania (pomoc przez telefon, pomoc zdalna, pomoc w siedzibie ELPRO, ewentualnie pomoc u Państwa w firmie).

W siedzibie ELPRO cały czas dostępny jest dyżurny personel, a sposób obsługi został dostosowany dla maksymalnego zapewnienia bezpieczeństwa, do dyspozycji Klientów dostępny jest płyn dezynfekujący, rękawiczki itp. Skrócone zostały również godziny naszej pracy do 8:00 - 14:00 od poniedziałku do piątku.

Aby jednak zapewnić Państwu i nam bezpieczeństwo przed wizytą koniecznie prosimy o kontakt telefoniczny, podczas którego zostaną ustalone szczegóły spotkania.

Twój koszyk jest pusty.
Tel. (42) 664-06-00
GSM: (600) 410-420

22 czerwca 2020

Od 1 lipca 2020 r. zacznie obowiązywać nowa matryca VAT. Uwaga Gastronomia - wybrane posiłki objęte będą stawką VAT 23%!

Od 1 lipca stawki VAT na wybrane towary wzrosną, a na inne zostaną obniżone.
Ministerstwo Finansów poinformowało, że nie ma planów, aby dalej opóźniać wejście w życie zmian.

13 maja 2020

Wydłużamy godziny pracy

W związku z uruchomieniem działalności wielu firm, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów, wydłużamy godziny pracy firmy od 8:00 do 16:00 (poniedziałek - piątek).

News_archive_button

Dodaj produkty, aby porównać parametry

Jeśli są Państwo zainteresowani nowościami w naszej ofercie, prosimy wypełnić kwstionariusz subskrybcji:
Akceptujemy karty płatnicze