• koszt transportu - Paczki wysyłamy za pośrednictwem kuriera UPS. Koszt przesyłki wynosi minimum 25 zł zł netto
  • w przypadku przesyłki za pobraniem obowiązuje dopłata w zależności od wartości zamówienia - 4zł za każdy rozpoczęty tysiąc zł netto

Producenci

26 lipca 2019 | UWAGA!

Zmiana stawek VAT na KAŻDYM urządzeniu fiskalnym do 31 lipca 2019 r.

 

Od 1 maja 2019 r. weszły w życie przepisy, które obligują wszystkich właścicieli kas i drukarek fiskalnych do zmiany matrycy stawek VAT na ich urządzeniach.

Ponieważ zdajemy sobie sprawę z tego, iż nie wszyscy podatnicy są w stanie dokonać odpowiednich zmian na czas, będąc członkiem Organizacji Pracodawców Branży Fiskalnej Opbf wystosowaliśmy pismo do Ministerstwa Finansów w sprawie możliwości odroczenia terminu obowiązkowego przeprogramowania wszystkich urządzeń fiskalnych na 30 września 2019 r. Niestety Ministerstwo Finansów negatywnie odniosło się do naszego wniosku.

Fragment odpowiedzi z Ministerstwa Finansów:
(…) Ministerstwo Finansów zauważa, iż nie jest celowa zmiana przepisu przejściowego w ten sposób, aby wydłużyć czas, w którym podatnicy mogą zachować dotychczas stosowane oznaczenia literowe. Rozporządzenie w sprawie kas rejestrujących zostało opublikowane w dniu 30 kwietnia 2019 r. Podatnicy mieli zatem wystarczająco dużo czasu, aby zapoznać się z nowymi regulacjami i wywiązać się z nałożonych na nich nowych obowiązków.
Trzymiesięczny okres przejściowy na dostosowanie się do nowych wymogów jest w ocenie Ministerstwa Finansów wystarczający i nie ma uzasadnienia do zmiany przepisów w tym zakresie. (…)

Cała odpowiedź z Ministerstwa Finansów dostępna >>tutaj<<

W związku z powyższym termin na wykonanie zmiany stawek VAT został utrzymany i zmianę należy wykonać najpóźniej do 31 lipca 2019 roku.

Twój koszyk jest pusty.
Tel. (42) 664-06-00
GSM: (600) 410-420

26 lipca 2019

UWAGA!

Zmiana stawek VAT na KAŻDYM urządzeniu fiskalnym do 31 lipca 2019 r.

19 lipca 2019

Ulga na zakup urządzenia fiskalnego

Na stronie Ministerstwa Finansów pojawiło się szczegółowe objaśnienie podatkowe dotyczące ulg na zakup urządzeń fiskalnych on-line.

News_archive_button

Dodaj produkty, aby porównać parametry

Jeśli są Państwo zainteresowani nowościami w naszej ofercie, prosimy wypełnić kwstionariusz subskrybcji:
Akceptujemy karty płatnicze