• koszt transportu - Paczki wysyłamy za pośrednictwem kuriera UPS. Koszt przesyłki wynosi minimum 25 zł zł netto
  • w przypadku przesyłki za pobraniem obowiązuje dopłata w zależności od wartości zamówienia - 4zł za każdy rozpoczęty tysiąc zł netto

Producenci

26 lipca 2019 | UWAGA!

Zmiana stawek VAT na KAŻDYM urządzeniu fiskalnym do 31 lipca 2019 r.

 

Od 1 maja 2019 r. weszły w życie przepisy, które obligują wszystkich właścicieli kas i drukarek fiskalnych do zmiany matrycy stawek VAT na ich urządzeniach.

Ponieważ zdajemy sobie sprawę z tego, iż nie wszyscy podatnicy są w stanie dokonać odpowiednich zmian na czas, będąc członkiem Organizacji Pracodawców Branży Fiskalnej Opbf wystosowaliśmy pismo do Ministerstwa Finansów w sprawie możliwości odroczenia terminu obowiązkowego przeprogramowania wszystkich urządzeń fiskalnych na 30 września 2019 r. Niestety Ministerstwo Finansów negatywnie odniosło się do naszego wniosku.

Fragment odpowiedzi z Ministerstwa Finansów:
(…) Ministerstwo Finansów zauważa, iż nie jest celowa zmiana przepisu przejściowego w ten sposób, aby wydłużyć czas, w którym podatnicy mogą zachować dotychczas stosowane oznaczenia literowe. Rozporządzenie w sprawie kas rejestrujących zostało opublikowane w dniu 30 kwietnia 2019 r. Podatnicy mieli zatem wystarczająco dużo czasu, aby zapoznać się z nowymi regulacjami i wywiązać się z nałożonych na nich nowych obowiązków.
Trzymiesięczny okres przejściowy na dostosowanie się do nowych wymogów jest w ocenie Ministerstwa Finansów wystarczający i nie ma uzasadnienia do zmiany przepisów w tym zakresie. (…)

Cała odpowiedź z Ministerstwa Finansów dostępna >>tutaj<<

W związku z powyższym termin na wykonanie zmiany stawek VAT został utrzymany i zmianę należy wykonać najpóźniej do 31 lipca 2019 roku.

Twój koszyk jest pusty.
Tel. (42) 664-06-00
GSM: (600) 410-420

7 października 2019

Novitus ONE już w sprzedaży!

Najnowsza kasa online z dotykowym ekranem już dostępna.

23 sierpnia 2019

NIP nabywcy na paragonie od 01.01.2020 r.

Od 1 stycznia 2020 r. wystawienie faktury do paragonu będzie możliwe wyłącznie wtedy, gdy na paragonie zostanie umieszczony NIP nabywcy. 

News_archive_button

Dodaj produkty, aby porównać parametry

Jeśli są Państwo zainteresowani nowościami w naszej ofercie, prosimy wypełnić kwstionariusz subskrybcji:
Akceptujemy karty płatnicze