• koszt transportu - Paczki wysyłamy za pośrednictwem kuriera UPS. Koszt przesyłki wynosi minimum 25 zł zł netto
  • w przypadku przesyłki za pobraniem obowiązuje dopłata w zależności od wartości zamówienia - 4zł za każdy rozpoczęty tysiąc zł netto

Producenci

15 czerwca 2017 | Dzień otwarty iPOS !

 

Szukasz urządzenia fiskalnego? Chcesz akceptować płatności kartowe? Lubisz wiedzieć co się dzieje w Twoim biznesie? Poznaj jedyne urządzenie na rynku, które jest połączeniem drukarki fiskalnej, terminala płatniczego i systemu sprzedażowego. Wszystko to mieści się w poręcznym urządzeniu, które kosztuje niewiele więcej niż prosta kasa fiskalna.

21 czerwca w Elpro przez cały dzień będziemy prezentować możliwości kasoterminala iPOS duet.

Sam będziesz mógł sprawdzić ile funkcjonalności kryje się w kasoterminalu i jak mogą one pozytywnie wpłynąć na komfort prowadzenia biznesu. Porozmawiajmy o tym, czego potrzebujesz by Twoja firma rozwijała się lepiej.

Kasoterminal iPOS duet to jedyne, kompleksowe rozwiązanie umożliwiające sprzedaż oraz obsługę płatności kartowych za pomocą jednego, poręcznego urządzenia. iPOS duet to drukarka fiskalna, terminal płatniczy na własność oraz system kasowy zintegrowany z platformą, pozwalającą na zdalne zarządzanie Twoją działalnością.

 

Więcej na temat iPOS. Strona producenta: www.ipos.pl

Twój koszyk jest pusty.
Tel. (42) 664-06-00
GSM: (600) 410-420

23 sierpnia 2019

NIP nabywcy na paragonie od 01.01.2020 r.

Od 1 stycznia 2020 r. wystawienie faktury do paragonu będzie możliwe wyłącznie wtedy, gdy na paragonie zostanie umieszczony NIP nabywcy. 

26 lipca 2019

UWAGA!

Zmiana stawek VAT na KAŻDYM urządzeniu fiskalnym do 31 lipca 2019 r.

News_archive_button

Dodaj produkty, aby porównać parametry

Jeśli są Państwo zainteresowani nowościami w naszej ofercie, prosimy wypełnić kwstionariusz subskrybcji:
Akceptujemy karty płatnicze