• koszt transportu - Paczki wysyłamy za pośrednictwem kuriera UPS. Koszt przesyłki wynosi minimum 25 zł zł netto
  • w przypadku przesyłki za pobraniem obowiązuje dopłata w zależności od wartości zamówienia - 4zł za każdy rozpoczęty tysiąc zł netto

Producenci

TABLICA INTERAKTYWNA SMART BOARD SB685

SMART SMART Board SB685
Pliki do pobrania:

SMART

Wymiary powierzchni roboczej tablicy to 188 x 117,2 cm, przekątna 87 1/8''. Tablica interaktywna Smart Board posiada dużą interaktywną powierzchnię, na której można pisać palcem, pisakiem bądź wskaźnikiem. Tablica wyświetla duże, kolorowe i dynamiczne obrazy, z których bardzo łatwo odczytać niezbędne informacje. Dzięki tablicy interaktywnej SMART Board można oszczędzić czas i zwiększyć szanse efektywnej nauki.

UWAGA: cena specjalna wyłącznie dla szkół, obowiązuje przy pisemnym zamówieniu złożonym przez szkołę lub organ prowadzący!

Tablica dostępna także w wersji komercyjnej z oprogramowaniem Meeting Pro - o szczegóły pytaj telefonicznie.

W przypadku zakupu produktu prosimy o kontakt z firmą ELPRO pod numerem tel. 42 664-06-50 w celu ustalenia kosztów przesyłki!

Pojawienie się tablicy interaktywnej SMART Board zrewolucjonizowało nauczanie i pracę grupową w firmach. Dzięki tablicy, nauczanie i przekazywanie informacji stało się zdecydowanie prostsze oraz efektywniejsze. Nie trzeba już bezdusznie klikać czy przewijać slajdy a uwagi nanosić kilka minut czy godzin po zakończeniu prezentacji, tablica SMART Board rozwiązuje te problemy, pozwala na bieżąco wprowadzać zmiany oraz je zapisywać. A wprowadzenie opinii odbiorców umożliwia łatwiejsze zapamiętywanie pomysłów oraz czyni propozycje bardziej przekonującymi. Nauczanie z wykorzystaniem tablic SMART Board jest bardziej skuteczne, poza wyjątkową mocą skupienia uwagi uczniów na omawianym zagadnieniu, oprogramowanie SMART wraz z tablica daje nowe możliwości prezentacji wiedzy z różnych dziedzin. Nauczyciele dostają urządzenie które pozwala poznać uczniom nowe zagadnienia, które dotąd były niedostępne: wirtualne muzea, reakcje chemiczne których nie można przeprowadzić w szkolnym laboratorium, podróże po świecie. Z tablica SMART Board nauczanie nabiera nowego wymiaru.

Efektywny proces aktywnego przyswajania wiedzy

Tablica interaktywna SMART Board ma dużą, interaktywną powierzchnię , za pomocą której nauczyciele oraz uczniowie mogą przeszukiwać zasoby sieciowe, przedstawiać prezentacje naukowe czy też odbyć wirtualną podróż. Pomaga ona budować motywację uczniów oraz ich osiągnięcia poprzez uczynienie z nauki opartej na poszukiwaniu odpowiedzi, niezwykłego dynamicznego doświadczenia. Kluczem do tego wszystkiego jest dotyk. Wystarczy tylko dotknąć powierzchni z wybranym elementem menu czy ikoną. Do robienia notatek wystarczy pióro lub własny palec. Nie są potrzebne baterie ani żadne specjalne narzędzia, które byłyby zawodne lub mogą się zgubić.

Kontakt ze wszystkimi uczniami

Tablica interaktywna SMART Board zaspokaja wymagania związane zarówno z wizualnym jak i kinestetycznym wariantem procesu uczenia się. Uczniowie widzą duże, kolorowe i dynamiczne obrazy, a także mogą wchodzić w fizyczne interakcje z materiałem poprzez przesuwanie liter, liczb, słów i obrazów za pomocą swoich rąk. Uczniowie o specjalnych potrzebach mogą łatwo zobaczyć i odczytać informacje - mogą dotykać powierzchni tablicy, chociaż nie mają dostatecznych umiejętności motorycznych, aby korzystać z komputerowej myszy.

Dynamiczne przekazy dla całej grupy

W postaci tablicy interaktywnej nauczyciele dostają do rąk potężne narzędzie, dzięki któremu mogą skupić uwagę całej grupy uczących się. Lekcję można zaplanować i zapisać w komputerze przed przekazaniem jej uczniom. Oprogramowanie tablicy obejmuje specjalnie opracowany zestaw elementów graficznych oraz szablonów, które przydają się podczas nauki matematyki, literatury oraz innych dziedzin. Można opracować lekcję na papierze technicznym, nutowym czy na mapie Afryki. W klasie można zaangażować do pracy uczniów, dodawać uwagi i zapisywać wszystkie informacje krok po kroku. Dzięki tablicy interaktywnej SMART Board nauczyciel oszczędza czas i zwiększa szanse efektywnej nauki, i to w przypadku każdego z jego uczniów.

TABLICE INTERAKTYWNE - DANE TECHNICZNE

TECHNOLOGIA Rezystancyjna
POWIERZCHNIA Utwardzony poliester, powierzchnia zoptymalizowana do projekcji, pisania pisakami suchościeralnymi oraz łatwa w czyszczeniu, odporna na uszkodzenia
SPOSÓB OBSŁUGI Za pomocą palca, długopisu bądź wskaźnika
FORMAT TABLICY 16 / 10
GABARYTY (szer. x wys.) 196,9 × 125,7 cm
POWIERZCHNIA ROBOCZA (szer. x wys.) 188 x 117,2 cm
INTERFEJSY USB 2.0, Bluetooth (opcja), RS-232 (opcja)
PASKI SKRÓTÓW Przyciski na półce na pisaki (dolna część tablicy) - klawiatura ekranowa, prawy przycisk myszy, centrum pomocy (realizowane za pomocą 3 przycisków - każdy z przycisków jest programowalny) na półce 4 pisaki (w kolorze niebieskim, czarnym, czerwonym i zielo
WAGA 19,1 kg
SYSTEM OPERACYJNY Windows 2000, Windows XP, Windows Vista, Mac OS X, Linux
ZASILANIE Zasilanie uzyskiwane bezpośrednio z komputera poprzez kabel USB; pobór mocy jest mniejszy niż 1,5 W (300mA na 5V)
SPOSÓB MOCOWANIA Montaż na ścianie
AKCESORIA Zestaw do mocowania tablicy na ścianie wraz z kołkami, kabel USB 5m, podręcznik użytkownika i instrukcja instalacji, nośnik z oprogramowaniem SMART Board, nośnik z dodatkową galerią do oprogramowania, 4 pisaki i gąbka. Opcjonalnie: moduł RS-232 na USB, mo
PRZEKĄTNA 87 1/8''

Kliknij na gwiazdce, aby ocenić

******

Brak ocen

Twój koszyk jest pusty.
Tel. (42) 664-06-00
GSM: (600) 410-420

22 czerwca 2020

Od 1 lipca 2020 r. zacznie obowiązywać nowa matryca VAT. Uwaga Gastronomia - wybrane posiłki objęte będą stawką VAT 23%!

Od 1 lipca stawki VAT na wybrane towary wzrosną, a na inne zostaną obniżone.
Ministerstwo Finansów poinformowało, że nie ma planów, aby dalej opóźniać wejście w życie zmian.

13 maja 2020

Wydłużamy godziny pracy

W związku z uruchomieniem działalności wielu firm, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów, wydłużamy godziny pracy firmy od 8:00 do 16:00 (poniedziałek - piątek).

News_archive_button

Dodaj produkty, aby porównać parametry

Jeśli są Państwo zainteresowani nowościami w naszej ofercie, prosimy wypełnić kwstionariusz subskrybcji:
Akceptujemy karty płatnicze